Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej.

Firma „AiT” działa na rynku krajowym od 1992 r. W pierwszych latach działalności zajmowała się szyciem rękawic roboczych. Zgodnie jednak z ideą otwartości na nowe potrzeby rynku, przez cały czas konsekwentnie realizowaliśmy plany rozwoju firmy.Sukcesywnie budowaliśmy pozycję silnego producenta odzieży roboczej i ochronnej dla wszystkich grup zawodowych.Udało nam się to osiągnąć, dzięki temu, iż posiadamy własną szwalnię, specjalistyczny park maszynowy i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Zapewnienie kompleksowej i wszechstronnej obsługi klienta spowodowało, że poszerzyliśmy naszą działalność o dystrybucję artykułów i sprzętu BHP, rękawic i butów roboczych, produktów ochrony słuchu, wzroku i dróg oddechowych, oraz sprzętu zabezpieczającego. Obecnie firma „AiT” poszeżyła się o firmę „TM PROGRESS”.

CHCIELIBYŚMY POINFORMOWAĆ, IŻ OD DNIA 1 stycznia 2012 r. JESTEŚMY DYSTRYBUTOREM FIRMY „MSA” 

Jednym z atutów firmy „AiT” jest posiadanie własnego, sprawnie funkcjonującego systemu obsługi klienta. Nasi przedstawiciele handlowi docierają bezpośrednio do każdego klienta, w celu udzielenia wszystkich niezbędnych informacji. Nasze zasoby magazynowe, oraz sprawny system dostaw towarów gwarantują ciągłość sprzedaży i szybką realizację zamówień.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom doskonale wiemy jak dostosować sposób działania do nieustannie zmieniających się potrzeb, coraz bardziej wymagających Klientów. Dlatego nasi przedstawiciele handlowi są do Państwa dyspozycji, gwarantując profesjonalne doradztwo.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY FIRMY I INSTYTUCJE, ORAZ KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DO WSPÓŁPRACY.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą handlową.

Z poważaniem
Tomasz Czechowski